Föremål som liknar soffa 1 par
7389 SOFA
+ 1 par fåtöljer, late gustavian style. Length: 168,
Sold: SEK 100
Sold den 12 september 2022
3133 SOFA
Sold: SEK 300
Sold den 5 september 2022
3170 SOFA
+ 1 par fåtöljer, victorian style. Width: 73-136 cm,
Sold: SEK 1700
Sold den 15 augusti 2022
5203 SOFA
+ 1 par Fåtöljer, Chippendalestil. Length: 200,
Sold: SEK 300
Sold den 9 maj 2022
8490 GARDEN SOFA
+ 1 par fällstolar. Length: 118, wear.
Sold: SEK 300
Sold den 13 september 2021
6350 SOFA
+ 1 par karmstolar, rococo style, length: 135 cm,
Sold: SEK 1300
Sold den 18 december 2017
6458 SOFA
+ 1 par karmstolar, rococo style,
Sold: SEK 1600
Sold den 5 december 2016
5644 SOFA
längd: 130+ 1 par fåtöljer, 1920-tal slitage,
Sold: SEK 1500
Sold den 21 mars 2016
3452 SOFA
+ 1 par stolar, Gustavian style, damaged.
Sold: SEK 1600
Sold den 18 januari 2016